Terminarz - wyniki

I RUNDA
Sobota 21.11.2015
Godzina Drużyna Wynik Drużyna
16:00 AKP Gniezno 1:8 ZSOiZ w Trzemesznie
16:40 Service Net 1:5 AVACO Ławki
17:20 Biancoverdi 4:1 Disaster
18:00 Dachy Pawlak 0:4 Lech Pol Gniezno
18:40 Grinbud 1:1 FC Bzowa
Niedziela 22.11.2015 
Godzina Drużyna Wynik Drużyna
16:00 Grinbud 3:2 Lech Pol Gniezno
16:40 Disaster 7:2 Dachy Pawlak
17:20 ZSOiZ w Trzemesznie 3:1 FC Bzowa
18:00 AKP Gniezno 2:3 AVACO Ławki
18:40 Service Net 1:4 Biancoverdi
Sobota 28.11.2015
Godzina Drużyna Wynik Drużyna
16:00 AKP Gniezno 6:2 Service Net
16:40 FC Bzowa 3:1 Lech Pol Gniezno
17:20 GrinBud 2:0 Disaster
18:00 Biancoverdi 4:1 Dachy Pawlak
18:40 AVACO Ławki 1:3 ZSOiZ
Niedziela  29.11.2015
Godzina Drużyna Wynik Drużyna
15:00 ZSOiZ 3:3 GrinBud
15:40 AVACO Ławki 5:3 Dachy Pawlak
16:20 AKP Gniezno 4:3 Biancoverdi
17:00 Service Net 0:1 Lech Pol Gniezno
17:40 Disaster 0:3 FC Bzowa
18:20 Trans Stach 3:3 Husaria Auto Format
Sobota 05.12.2015
Godzina Drużyna Wynik Drużyna
16:00 FC Bzowa 0:3 Husaria Auto Format
16:40 ZSOiZ 5:1 Lech Pol Gniezno
17:20 Husaria Auto Format 2:3 GrinBud
18:00 Service Net 0:8 Trans Stach
18:40 AVACO Ławki 1:2 Biancoverdi
19:20 Dachy Pawlak 1:6 Trans Stach
20:00 AKP Gniezno 3:1 Disaster
Niedziela 06.12.2015
Godzina Drużyna Wynik Drużyna
16:00 AVACO Ławki 2:3 FC Bzowa
16:40 Service Net 1:5 Disaster
17:20 Lech Pol Gniezno 3:4 AKP Gniezno
18:00 Husaria Auto Format 8:1 Dachy Pawlak
18:40 Trans Stach 3:2 Biancoverdi
19:20 ZSOiZ 3:1 Husaria Auto Format
20:00 GrinBud 1:2 Trans Stach
Sobota 12.12.2015
Godzina Drużyna Wynik Drużyna
16:00 GrinBud 5:1 Service Net
16:40 FC Bzowa 3:0 Dachy Pawlak
17:20 AKP Gniezno 0:6 Husaria Auto Format
18:00 Trans Stach 4:3 AVACO Ławki
18:40 Lech Pol Gniezno 1:5 Husaria Auto Format
19:20 Trans Stach 2:2 Disaster
20:00 ZSOiZ 4:3 Biancoverdi
Niedziele 13.12.2015
Godzina Drużyna Wynik Drużyna
16:00 Disaster 3:2 Husaria Auto Format
16:40 AVACO Ławki 2:2 Lech Pol Gniezno
17:20 AKP Gniezno 1:3 FC Bzowa
18:00 Tran Stach 0:1 ZSOiZ
18:40 Service Net 2:4 Dachy Pawlak
19:20 Biancoverdi 3:1 GrinBud
Sobota 19.12.2015
Godzina Drużyna Wynik Drużyna
16:00 ZSOiZ 4:1 Disaster
16:40 Dachy Pawlak 4:3 GrinBud
17:20 AKP Gniezno 2:1 Trans Stach
18:00 Service Net 1:5 FC Bzowa
18:40 Lech Pol Gniezno 1:7 Bincoverdi
19:20 Husaria Auto Format 2:0 AVACO Ławki
Niedziela 20.12.2015
Godzina Drużyna Wynik Drużyna
16:00 AVACO Ławki 3:2 Grin Bud
16:40 Disaster 0:1 Lech Pol Gniezno
17:20 Husaria Auto Format 3:0 Biancoverdi
18:00 FC Bzowa 2:3 Tran Stach
18:40 Service Net 1:6 ZSOiZ
19:20 Dachy Pawlak 6:2 AKP Gniezno
Niedziela 27.12.2015
Godzina Drużyna Wynik Drużyna
16:00 Service Net 0:7 Husaria Auto Format
16:40 GrinBud 3:4 AKP Gniezno
17:20 AVACO Ławki 0:1 Disaster
18:00 ZSOiZ 7:1 Dachy Pawlak
18:40 Trans Stach 3:1 Lech Pol Gniezno
19:20 Biancoverdi 2:5 FC Bzowa
Sobota 02.01.2016
Godzina Drużyna Wynik Drużyna
16:00 Lech Pol Gniezno 4:1 Disaster
16:40 Trans-Stach Niechanowo 1:4 Biancoverdi
17:20 GrinBud 1:5 ZSOiZ w Trzemesznie
18:00 Service Net 1:4 Dachy Pawlak Gołąbki
18:40 Husaria Auto Format 5:0 FC Bzowa
19:20 AVACO Ławki 0:2 AKP Gniezno
Niedziela 03.01.2016
Godzina Drużyna Wynik Drużyna
16:00 FC Bzowa 1:5 GrinBud
16:40 Dachy Pawlak Gołąbki 1:3 Lech Pol Gniezno
17:20 Disaster 0:1 Husaria Auto Format
18:00 Service Net 0:7 Biancoverdi
18:40 ZSOiZ w Trzemesznie 4:1 AKP Gniezno
19:20 AVACO Ławki 2:1 Trans-Stach Niechanowo
Sobota 09.01.2016
Godzina Drużyna Wynik Drużyna
16:00 ZSOiZ w Trzemesznie 3:1 AVACO Ławki
16:40 Biancoverdi 3:6 AKP Gniezno
17:20 Dachy Pawlak Gołąbki 0:5 Trans-Stach Niechanowo
18:00 Disaster 1:1 Service Net
18:40 GrinBud 0:4 Husaria Auto Format
19:20 Lech Pol Gniezno 1:5 FC Bzowa
Niedziela 10.01.2016
Godzina Drużyna Wynik Drużyna
16:00 Husaria Auto Format 4:0 Service Net
16:40 GrinBud 3:0 Trans-Stach Niechanowo
17:20 AKP Gniezno 2:3 FC Bzowa
18:00 Disaster 3:3 AVACO Ławki
18:40 Dachy Pawlak Gołąbki 1:3 Biancoverdi
19:20 ZSOiZ w Trzemesznie 1:0 Lech Pol Gniezno
Sobota 16.01.2016
Godzina Drużyna Wynik Drużyna
16:00 ZSOiZ w Trzemesznie 3:0 Biancoverdi
16:40 Dachy Pawlak Gołąbki 0:3 AVACO Ławki
17:20 AKP Gniezno 3:3 Disaster
18:00 Husaria Auto Format 7:1 Lech Pol Gniezno
18:40 FC Bzowa 3:1 Trans-Stach Niechanowo
19:20 Service Net 2:4 GrinBud
Niedziela 17.01.2016
Godzina Drużyna Wynik Drużyna
16:00 AKP Gniezno 7:3 Dachy Pawlak Gołąbki
16:40 FC Bzowa 3:0 Service Net
17:20 Trans-Stach Niechanowo 2:2 Disaster
18:00 Biancoverdi 1:4 AVACO Ławki
18:40 Lech Pol Gniezno 2:2 GrinBud
19:20 ZSOiZ w Trzemesznie 4:2 Husaria Auto Format
Sobota 23.01.2016
Godzina Drużyna Wynik Drużyna
16:00 Biancoverdi 1:0 Disaster
16:40 FC Bzowa 1:2 AVACO Ławki
17:20 Lech Pol Gniezno 3:0 Service Net
18:00 AKP Gniezno 0:4 GrinBud
18:40 Dachy Pawlak Gołąbki 3:5 ZSOiZ w Trzemesznie
19:20 Trans-Stach Niechanowo 3:3 Husaria Auto Format
Niedziela 24.01.2016
Godzina Drużyna Wynik Drużyna
16:00 Trans-Stach Niechanoao 1:1 Lech Pol Gniezno
16:40 Husaria Auto Format 10:2 AKP Gniezno
17:20 AVACO Ławki 1:5 GrinBud
18:00 Biancoverdi 2:5 FC Bzowa
18:40 ZSOiZ w Trzemesznie 11:1 Service Net
19:20 Disaster 7:0 Dachy Pawlak Gołąbki
Sobota 30.01.2016
Godzina Drużyna Wynik Drużyna
16:00 AVACO Ławki 4:1 Service Net
16:40 Dachy Pawlak Gołąbki 1:6 Husaria Auto Format
17:20 FC Bzowa 1:2 ZSOiZ w Trzemesznie
18:00 AKP Gniezno 2:4 Trans-Stach Niechanowo
18:40 Lech Pol Gniezno 1:1 Bincoverdi
19:20 GrinBud 2:1 Disaster
Niedziela 31.01.2016
Godzina Drużyna Wynik Drużyna
16:00 FC Bzowa 3:0 Dachy Pawlak Gołąbki
16:40 Lech Pol Gniezno 1:4 AKP Gniezno
17:20 GrinBud 2:2 Biancoverdi
18:00 Husaria Auto Format 5:2 AVACO Ławki
18:40 Disasater 4:2 ZSOiZ w Trzemesznie
19:20 Service Net 0:2 Trans-Stach Niechanowo
Sobota 06.02.2016                                                 ZAKOŃCZENIE
Godzina Drużyna Wynik Drużyna
15:00 Service Net 1:12 AKP Gniezno
15:40 Dachy Pawlak Gołąbki 0:4 GrinBud
16:20 AVACO Ławki 0:5 Lech Pol Gniezno
17:00 FC Bzowa 1:1 Disaster
17:40 Husaria Auto Format 3:1 Bincoverdi
18:20 ZSOiZ w Trzemesznie 1:1 Trans-Stach Niehanowo
.


























.








.
Twoja strona firmowa - szybko i za darmo!